Η ομάδα πύραυλος - Mikeius, Jeremy, Maliatsis - έπειτα από λαϊκή απαίτηση, επιστρέφει για ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΝΕΧΗ χρονιά με αξεπέραστη κωμωδία και τουράρει την Ελλάδα! Η παράσταση που αγαπήσατε με συνεχόμενα sold out τώρα έρχεται να μοιράσει γέλια και στην πόλη σου! Με νέο υλικό, ελληνικά πλοία, διφορούμενα τραγούδια για πάρτυ και καλτ στιγμές της ελληνικής κουλτούρας , συνθέτουν ένα δυνατό σταντ απ από τους γερόλυκους του ελληνικού youtube, που θα σας διπλώσει στα γέλια