Τρεις σούπερ σταρ της κλασικής μουσικής, τρεις κορυφαίους σολίστες με ασύγκριτη τεχνική και ερμηνευτική δεινότητα θα έχουμε το προνόμιο να παρακολουθήσουμε φέτος στη σκηνή του Ηρωδείου.
Ιμάνιουελ Αξ, Λεωνίδας Καβάκος και Γιο-Γιο Μα τα τελευταία χρόνια παίζουν μαζί γεμίζοντας ασφυκτικά τις σπουδαιότερες αίθουσες παγκοσμίως, και έχουν ηχογραφήσει ήδη τρεις δίσκους με έργα Μπετόβεν, σε μια εξαιρετικά ευτυχή για το μουσικόφιλο κοινό συνεργασία – που απ’ ό,τι φαίνεται είναι εξίσου απολαυστική και για τους ίδιους.
Μια μαγική συνάντηση που θα μας δώσει τη σπάνια ευκαιρία να απολαύσουμε τρεις ιδιοφυείς ερμηνευτές σε μια υψηλής πνοής δημιουργική συνομιλία.
Τέλος Υπηρεσίας (Service Fee) αγοράς εισιτηρίων
Η αγορά των εισιτηρίων των παραστάσεων του Φεστιβάλ Αθηνών Επιδαύρου από τα εκδοτήρια της «Ελληνικό Φεστιβάλ Α.Ε» (κεντρικά εκδοτήρια, Ωδείο Ηρώδου Αττικού, Αρχαίο θέατρο Επιδαύρου, Μικρό θέατρο Αρχαίας Επιδαύρου) δεν επιβαρύνεται με οποιοδήποτε κόστος υπηρεσίας.
Ο αγοραστής επιβαρύνεται με την καταβολή τέλους υπηρεσίας (service fee), στην περίπτωση που προμηθεύεται εισιτήρια μέσω διαδικτύου (οnline) ή και τηλεφωνικά.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΟ ΜΝΗΜΕΙΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΕΠΙΠΕΔΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ, ΕΝΩ Η ΜΗ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗ ΘΑ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ
Με την αγορά του εισιτηρίου σας αποδέχεστε και τους όρους χρήσης όπως αναφέρονται εδώ: https://aefestival.gr/plirofories-eisitirion/, https://aefestival.gr/oroi-chrisis/
Οι σελίδες: www.aefestival.gr και www.more.com είναι τα μοναδικά επίσημα κανάλια πώλησης εισιτηρίων των εκδηλώσεων του Φεστιβάλ Αθηνών Επιδαύρου. Εισιτήρια που αγοράζονται από μη εξουσιοδοτημένους μεταπωλητές ή πλατφόρμες δε θα θεωρούνται έγκυρα.
EMANUEL AX – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΒΑΚΟΣ – YO-YO MA