MEGA ORIENTAL SHOW
Ένα μοναδικό SHOW στον Πολυχώρο «Άννα – Μαρία Καλουτά»
22 Μαρτίου 2020 (21:00)
Την Κυριακή 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 στις 9 το βράδυ, στον Πολυχώρο «Άννα – Μαρία Καλουτά», θα πραγματοποιηθεί ένα ξεχωριστό Mega Oriental Show, όπου το αθηναϊκό κοινό θα έχει την ευκαιρία να απολαύσει επί σκηνής την Oriental Superstar Diana Gnatsenko, που έρχεται για 1η φορά στην Αθήνα προσκεκλημένη της Άννας Δημητράτου και του Oriental Expression Awards, την Ελληνίδα Tribal Fusion Star Εύα Χατζηχρήστου, καθώς και πλειάδα άλλων διεθνών, ονομαστών χορευτών και δασκάλων όπως οι:
Άννα Δημητράτου, Osama Mimi Farag, Yara Dagher, Nέλλυ Γλυκιώτη, Φένια Μπότση, Samira Masreya, Nikos Malek, Ντία Πιλάτου, Καλυψώ και πολλοί άλλοι.
Την Παράσταση διοργανώνει το “Oriental Expression Awards”, στο πλαίσιο του “5th Spring International Bellydance Competition” (Κυριακή 22 Μαρτίου 2020, 11.00)